Jednoznačnou odpoveďou na túto otázku je snaha. Už 25 rokov robíme svoju prácu poctivo a kvalitne. Aj tento náš prístup oceňujú naši stáli zákazníci pre ktorých je pripravené na vynikajúco dostupnom mieste (1 km od D1) moderné servisné stredisko s odborne vyškolenými pracovníkmi, ktorí dokážu zvládnuť aj tie najväčšie výzvy.

Partnerstvo značky IVECO s nami je zárukou vysokého štandardu poskytovaných predajných a servisných služieb.

Príďte k nám, urobíme všetko pre vašu spokojnosť a dlhoročné partnerstvo.

Centrum D.I.L.A.N,

diaľničná cesta 11

Senec

Potrebujete servis vozidla IVECO alebo poradiť pri jeho výbere? Sme tu pre Vás, príďte nás navštíviť. Naše moderné stredisko je iba 1 km od diaľnice D1.

Navigovať

Prečo si vybrať nás?

D.I.L.A.N. servis s.r.o. je tu pre vás už viac ako 25 rokov. Pod týmto pekným číslom sa skrýva množstvo nadobudnutých skúsenosti, ktoré pretavujeme do spokojnosti našich zákazníkov pri predajných a popredajných službách. Naše hlavné devízy sú kvalita a dostupnosť. Sme tu pre Vás, spoľahnite sa na nás a dovoľte nám sa stať vašim spoľahlivým partnerom.

Skutočne rýchly a kvalitný servis

Skvelá dostupnosť – 1 km z D1

25 rokov skúseností a spokojnosti

Profesionálny a ústretový prístup

Čo o nás hovoria klienti?

Po prvý raz sme využili služby spoločnosti D.I.L.A.N. SERVIS, s.r.o. a sme veľmi spokojní. Realizovali servisnú prehliadku, pri ktorej bola zároveň vybavená záručná oprava vozidla Iveco Daily. Oceňujeme profesionálny prístup, kvalitné služby, veľmi dobrú dostupnosť servisu v blízkosti Bratislavy a diaľnice. Ďakujeme.

Jozef Vašík, konateľ MedVan, s.r.o.

D.I.L.A.N. servis

Od roku 1995 sme sa stali popredným predajcom úžitkových vozidiel na Slovensku. Od začiatku sa opierame o kvalitné a spoľahlivé servisné služby pre značky DAF a IVECO. V predajni i servise sú pracoviská DAF a IVECO striktne rozdelené, takže autonómia značiek je zachovaná a rešpektovaná.

Moderné centrum D.I.L.A.N. Servis v Senci poskytuje svojim klientom služby v oblasti záručného/pozáručného servisu a pravidelných servisných prehliadok vozidiel DAF a teraz aj IVECO. K dispozícii je moderná diagnostika a odborný personál, ktoré zaručia Vašu spokojnosť.